Cena
350 Kč

Kód produktu
P00083-1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Autorské náušnice nebo přívěšek ze speciální limitované edice Skřítci Vás roztančí a zlepší Vaši náladu. Více

Skřítkové, kteří Vás budou doprovázet při Vašich všedních i nevšedních dnech. Náušnice z korálků, ve tvaru hravých roztančených skřítků, v něžných barvách. Zavedou Vás do světa fantazie, podpoří Vaši intuici a hravost. 

Roztančení SKŘÍTCI jako šperk? No jasně! Skřítkovské NÁUŠNICE.

Originální, hravé a plné lehkosti. Stejně jako Vy.

Speciální limitovaná edice inspirovaná knížkou Do světa skřítků. 

Probuďte v sobě hravost a radost z bytí. Pořiďte si tyto originální náušnice. Naslouchejte, co Vám skřítci vypráví, kam Vás zavedou, co s nimi zažijete.

Náušnice jsou lehké jako vánek, svěží jako louka. Budete se s nimi cítit jako něžná roztančená víla.

Nechcete náušnice, ale rádi byste skřítka taky měli?

Objednejte si Přívěšek skřítka, který se hodí ke klíčům, ke kabelce či batohu nebo i k mobilu.

Babičky, maminky, dědové i tatínci, propojte se s dětmi a se skřítky, buďte součástí jejich příběhu. Pomůže Vám k tomu skřítek, kterého můžete vybrat pro sebe i pro své děti. Skřítkové jsou ve variantě náušnice nebo přívěšek - ke klíčům, k mobilu, na kabelku nebo batoh. Skřítkové jsou nádherné bytosti, které Vás zavedou do kouzelného světa plného radosti, smíchu a hravosti. Objevte jejich krásnou svěží energii, kterou Vám budou dodávat každý den. 

Vyberte si svého skřítka:

  • Skřítek Laskáček - Tenhle skřítek je tu pro Vás, když Vám je smutno, cítíte se osamělí nebo si potřebujete s někým popovídat. Skřítek Laskáček Vám dodává lásku a něhu, kdykoli jen potřebujete. Mějte ho stále při sobě a naslouchejte, jak k Vám promlouvá. 
  • Skřítek Hlídáček - Stává se Vám, že občas něco ztratíte nebo zapomenete? Skřítek Hlídáček Vás v tom nenechá. Na Vašich cestách Vás hlídá a ochraňuje, abyste se neztratili, hlídá Vás i Vaše věci. 
  • Skřítek Štístko - zdá se Vám, že nemáte štěstí? Tenhle skřítek Vám bude přinášet štěstí na každém Vašem kroku.  Štístko je malý nezbeda, rozverný, veselý a hravý, dokáže zázraky. Noste ho s sebou všude a dovolte, ať se stane kouzlo. 
  • Skřítek Radovan - Potřebujete občas něco, co Vám zvedne náladu? Co Vám udělá radost? Skřítek Radovan je tu právě proto. S ním Vás bude provázet radost na každém kroku. Radovan má radost úplně ze všeho. Nechte se od něj “nakazit” a Vaše dny budou plné radosti.
  • Skřítek Nápadníček - Zdá se Vám, že nemáte žádné nápady? Věřte, že se skřítkem Nápadníčkem Vám jich bude přicházet spousta. Tenhle skřítek je malý kouzelník a nápady jen srší. Pozvěte ho do svého života, naslouchejte, co Vám našeptává. A těm nápadům, co Vás opravdu osloví a vzruší, řekněte jedno velké ANO. 

Chcete svého vlastního skřítka? Vyberte si sukýnku pro svého skřítka tady:

🎉TIP: skřítkové se dají i nakombinovat! Chcete náušnice? V jednom uchu může být skřítek modrý a ve druhém třeba růžový, tak, jak se vám to nejvíc líbí.