Knížky plné dětské fantazie... - Pro děti

Ponořte se s dětmi do kouzelného světa fantazie.

Tato kategorie je plná fantastických příběhů a barevných ilustrací, které oživí představivost Vašich dětí a poskytnou hodiny zábavy a učení.

Knížky jsou napsané a ilustrované talentovanou autorkou a umělkyní Evou Fousovou. Eva se v Praze věnuje umění a kreativitě již mnoho let a její vášeň pro fantazii je v těchto knihách jasně vidět. Knížky jsou veršované, a tak je text rytmický a snadno zapamatovatelný.

V knížce 'Do světa skřítků' se Vaše děti setkají s roztomilými skřítky, kteří žijí v tajemné zemi plné dobrodružství. Tato kniha je plná zábavných říkadel a barevných ilustrací, které si děti zamilují. Knížka navíc obsahuje spoustu interaktivních stránek, u kterých si děti se skřítky užijí spoustu zábavy a naučí se mnoho zajímavého.

'Abeceda Zvířátek' je pak skvělým způsobem, jak naučit děti písmenka a zároveň je seznámit s různými druhy zvířat. Každá stránka je věnována jednomu písmenku a představuje zvíře, které na toto písmenko začíná. Zvíře je znázorněno krásnou barevnou ilustrací a doplněno veselou říkanou. Zvířátka tak naučí Vaše děti spoustu zajímavého. Knížka obsahuje interaktivní stránky, které Vaše děti zabaví.

Tyto knížky nejenže podporují kreativitu a učení, ale také představují hodnoty jako je přátelství, láska k přírodě a důležitost dobrodružství a objevování. Věřím, že knížky přinesou Vašim dětem radost a inspiraci a stanou se jejich oblíbenými kamarády. Tištěné knížky jsou v cestovním formátu, takže se vejdou i do malého batůžku a děti je tak mohou mít s sebou při jakémkoli cestování.