Blog

Něco málo o ručně kreslených deštnících

Něco málo o ručně kreslených deštnících

Ručně kreslené deštníky jsou uměleckým skvostem, se kterým se budete cítit vesele i v dešti. Navíc takový deštník je kreslený přímo na míru zákazníkovi, takže každý deštník je jedinečný originál. Podle Vašeho deštníku Vás každý pozná už na dálku. Odlišíte se tak od davu a budete se svým deštníkem zářit i za deštivého počasí. Deštník lze použít i v zimě při sněhových přeháňkách, dobře poslouží i v létě jako ochrana před sluníčkem, kdy Vám poskytne potřebný stín.

Kreslím je speciálními popisovači, které na deštníku vydrží. Přesto je však potřeba se o tento deštník postarat, aby Vám co nejdéle vydržel. Především je třeba po použití v dešti nechat deštník rozložený, aby POŘÁDNĚ VYSCHNUL. Skládejte ho teprve tehdy, až je úplně suchý. Pokud to situace neumožní, ponechte ho složený co nejvolněji a jakmile to bude možné, deštník otevřete a nechte pořádně doschnout. 

Při skládání deštníku srovnejte a poskládejte pečlivě jednotlivé látkové panely tak, aby nedošlo k jejich protržení. 

Když se chystáte svůj deštník použít, po rozepnutí zapínacího pásku s deštníkem lehce zatřeste, aby se uvolnily jednotlivé dráty. Zabrání se tím poškození konstrukce deštníku.

Přeji Vám, abyste si užívali každý svůj den a aby Vám bylo krásně. Věřím, že deštník kreslený podle Vašeho přání Vás v tom podpoří.