Vaše kreativita nemá hranice: Jak si vybrat motiv na deštník

Vaše kreativita nemá hranice, a to platí i pro výběr motivu na deštník. Motiv může být cokoliv, co Vám udělá radost. Můžete si zvolit abstraktní motiv, květinový vzor, text nebo třeba kresbu vašeho oblíbeného zvířete. Na deštník Vám nakreslím cokoliv, po čem toužíte. 

Máte rádi přírodu? Zkuste motiv lesa, hory, moře nebo oblíbeného zvířete. Jste milovníci umění? Co třeba deštník inspirovaný Vaším oblíbeným uměleckým směrem nebo konkrétním dílem? Anebo máte nějakou konkrétní barvu, která vám vždycky zvedne náladu? Pak je jasné, jakou barvu by měl mít Váš deštník.

Důležité je, aby Vás motiv na deštníku bavil a dělal Vám radost. Protože za deště potřebujeme trochu víc optimismu a radosti. A takový deštník s vysněným motivem je malá radost, kterou si můžete dopřát. Přemýšlejte o tom, co by Vám udělalo radost vidět na svém deštníku. Nechte svou fantazii, aby tvořila.

Nemáte vůbec nápad, ale přesto toužíte mít deštník, který nikdo jiný nemá? Nevadí, promluvíme se a společně vymyslíme originál, jako jste Vy. 

Rádi byste udělali radost deštníkem někomu blízkému? Pak je důležité si uvědomit, pro koho je deštník určen, co má tato osoba ráda, co je pro ní charakteristické nebo co je její tajné přání. I s tímhle Vám ráda pomohu.